decorative image
decorative image
decorative image

O mnie

Z pasji i wykształcenia jestem architektem wnętrz i malarką. Od 20 lat profesjonalnie zajmuję się projektowaniem wnętrz oraz wzornictwem użytkowym. Od zawsze pasjonowały mnie meble i niebanalne formy do dekoracji wnętrz. Postanowiłam, że urzeczywistnię swoje myśli w postaci form LETCO.

Moją pasją jest specyficzne podejście do projektowania i tworzenia form użytkowych z uwzględnieniem wpływu, jaki wywierają na środowisko naturalne.

Specyfika Branży w jakiej przyszło mi pracować, pokazała jak ogromny generuje ona odpad zdrowych surowców, które na trwałe zanieczyszczają środowisko. Są to niejednokrotnie drogie w produkcji i piękne estetycznie materiały. Stanowią niesamowite inspiracje do nadania im nowych form i zmiany przeznaczenia na obiekty będące niepowtarzalnymi elementy do aranżacji wnętrz, a zarazem będąc inspiracją dla architektów, dekoratorów wnętrz i osób wrażliwych estetycznie. Postanowiłam ten stan rzeczy zmienić i zamiast po prostu wyrzucać, stworzyłam tej materii możliwość powtórnego życia, tworząc z nich meble, różnorakie systemy do aranżacji przestrzeni oraz pojedyncze unikatowe dekoracje, a tym samym dając inspirację do działania innym firmom w temacie dobrego wpływu na dbanie o środowisko. Moje produkty oparłam na prostych rozwiązaniach, ubogiej kolorystyce eliminującej użycie chemii zawierającej metale ciężkie. Moje formy przybrałam w zdobienia wymagające jedynie obróbki mechanicznej i ręcznej stosując prosta zasadę „slow life” opartą na minimalizmie i niedopowiedzeniu. Proces produkcji oparłam o urządzenia i maszyny spełniające wymogi ochrony środowiska. Z założenia moje produkty mają być formami przypominającymi proste elementy organiczne, wykończone ciekawymi fakturami zaczerpniętymi z natury takimi jak kamień, skóra, tkanina, metal. Ich przeznaczeniem mają być niebanalne przestrzenie, a cel nadanie wnętrzom niekonwencjonalnego charakteru i klimatu.

nasze produkty