decorative image
decorative image
decorative image

O mnie

Z PASJI I WYKSZTAŁCENIA JESTEM ARCHITEKTEM WNĘTRZ I MALARKĄ OD 20 LAT PROFESJONALNIE ZAJMUJĘ SIĘ PROJEKTOWANIEM  WNĘTRZ I WZORNICTWEM  UŻYTKOWYM. OD ZAWSZE PASJONOWAŁY MNIE MEBLE I NIEBANALNE FORMY DO DEKORACJI WNĘTRZ POSTANOWIŁAM SWOJE MYŚLI URZECZYWISTNIĆ W POSTACI FORM LETCO.

Moją pasją jest specyficzne podejście do projektowania i tworzenia form użytkowych z uwzględnieniem wpływu jaki wywierają one na środowisko naturalne.

Specyfika Branży w jakiej przyszło mi pracować pokazała jak ogromny generuje ona odpad zdrowych surowców, które na trwałe zanieczyszczają środowisko. Są to niejednokrotnie drogie w produkcji i piękne estetycznie materiały stanowiące niesamowite inspiracje do nadania im nowych form i zmiany przeznaczenia na obiekty stanowiące niepowtarzalne elementy do aranżacji wnętrz będące inspiracja dla architektów, dekoratorów wnętrz i osób wrażliwych estetycznie. Postanowiłam ten stan rzeczy zmienić i zamiast po prostu wyrzucać stworzyłam tej materii możliwość powtórnego życia, tworząc z nich meble, różnorakie systemy do aranżacji przestrzeni oraz pojedyncze unikatowe dekoracje a tym samym dając inspirację do działania innym firmom w temacie dobrego wpływu na dbanie o środowisko. Produkty moje oparłam na prostych rozwiązaniach, ubogiej kolorystyce eliminującej użycie chemii zawierającej metale ciężkie. Moje formy przybrałam w zdobienia wymagające jedynie obróbki mechanicznej i ręcznej stosując prosta zasadę „slow life” opartą na minimalizmie i niedopowiedzeniu. Proces produkcji oparłam o urządzenia i maszyny spełniające wymogi ochrony środowiska. Z założenia moje produkty mają być formami przypominającymi proste elementy organiczne, wykończone ciekawymi fakturami zaczerpniętymi z natury takimi jak kamień, skóra, tkanina, metal. Ich przeznaczeniem mają być niebanalne przestrzenie a cel nadanie wnętrzom niekonwencjonalnego charakteru i klimatu.

our products